Jdi na obsah Jdi na menu
 


Filmy s Barbie

7. 11. 2008

První film s Barbie (2001) – Barbie v Louskáčku

 Pohádkový příběh začíná, jakmile Klárka dostane darem od své tetičky krásného dřevěného LOUSKÁČKA. V noci, když Klára spí, LOUSKÁČEK obživne, aby odrazil útok zlomyslného myšího krále, který vrthl do pokoje. Klára se probudí a pomáhá LOUSKÁČKOVI ubránit se zlému myšákovi. Ten ji za trest zmenší. Klárka s LOUSKÁČKEM společně zažije neobyčejná dobrodružství na cestě k Cukrlátkové princezně, která jediná může kouzlo zlomit a vrátit Klárce její skutečnou podobu. Vše ale nakonec dopadne úplně jinak,než by jste čekali…

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhý film s Barbie (2002) – Růženka
 

 Před dávnými a dávnými časy, v době kouzel a draků, žila roztomilá a umělecky nadaná sedmnáctiletá dívka s těmi nejkrásnějšími vlasy na světě. Říkalo se jí Růženka. Ale její život nebyl lehký, protože sloužila u mocné a žárlivé čarodějnice Gothel. Ta ji jednoho dne zanechala v hlubokém, zapomenutém lese strážit hrozným drakem Hugo a obklopila ji začarovanou skleněnou stěnou. RŮŽENKA však objeví kouzelný štětec a s jeho pomocí přinese mír dvěma rozhádaným královstvím, odhalí skryté podvody a nakonec získá lásku prince Stefana. To vše by ale nezvládla bez své kamarádky Penelope, poslední zestrašných draků!

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třetí film s Barbie (2003) – Barbie z Labutího jezera
 

Podle oblíbené pohádky a se skvělou hudbou Čajkovského, BARBIE vystupuje v roli Odette, mladičké dcery pekaře, která se vydává za jednorožcem do Začarovaného lesa. Zlý kouzelník Rothbart chce zničit svou sestřenici, královnu víl, a zmocnit se lesa, proto promění Odette v LABUŤ. Královna víl zmírní kouzlo a Odette může být v noci člověkem a ve dne LABUTÍ. . Může ale mladá dívka - vyzbrojená jen svou odvahou, laskavostí a vtipem zachránit pohádkovou říši, zvláště, když se do ní zamiluje princ Daniel? To se dozvíte v tomto filmu.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtvrtý film s Barbie (2004) – Barbie Princezna a švadlenka
 

Ve svém prvním animovaném muzikálu se sedmi novými písněmi, ožívá panenka BARBIE v klasickém příběhu o vyměněných osudech a síle přátelství. V pohádce se BARBIE představí ve dvojroli jako PRINCEZNA a chudá vesnická dívka, jejichž sny jsou ale navlas stejné! Osudy obou dívek se zkříží ve chvíli, kdy je všetečná, trochu excetrická a po vzdělání toužící PRINCEZNA Anneliese uvězněna a její dvojnice, ŠVADLENKA Erika, se ji pokusí zachránit. Dokáže Erika zahrát PRINCEZNU a přelstít jejího věznitele, zlého Premingera? A jak to dopadne s princem Dominikem, který se do Eriky zamiluje, protože ji považuje za PRINCEZNU Anneliese?

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pátý film s Barbie (2004) – Barbie Farytopia
 

Za barevnou duhou v pohádkovém světě FAIRYTOPIA žije Elina, krásná květinová víla, která by si moc přála mít křídla. Elina bydlí ve velkém květinovém domečku na Kouzelné louce. Jednoho dne se celá Farytopie rozestůně a její vílí kamarádky ztratí schopnost létat. Elina sebere všechnu odvahu a vydá se na fantastickou cestu za ochránkyní všech víl, Azurou, která jediná může pomoci. Cestou potká spoustu pohádkových bytostí, projde mnoha zkouškami a pozná, co je to opravdové přátelství. Ale copak může jedna víla bez křídel zachránit celou FAIRYTOPII?

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šestý film s Barbie - Barbie a Kouzlo Pegasů
 

Princeznu Anniku čeká velká dobrodružství. Zlý čaroděj Wenlock ji chce za ženu, ale princezna se před ním s pomocí svého nového přítele - okřídleného koníka Brietty - ukryje do Království v oblacích. Wenlock za trest promění Anničinu rodinu v kámen a princezna má pouhé tři dny na zlomení kouzla. Na své pouti pozná Annika nové přátele a společně s nimi vstoupí do zakázaných lesů, bude bruslit v ledových jeskyních a vzlétne vysoko nad oblaka. To vše proto, aby získala kouzelnou hůlku světla a s její pomocí přemohla zlé čarodějovo kouzlo.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sedmý film s Barbie (2006) – Barbie a 12 tančících princezen
 

Přidejte se k Barbie a jejím tančícím sestrám a sledujte, jak objeví tajný vchod do úžasného, kouzelného světa, kde se plní všechna přání! Ale v okamžiku, kdy jejich otci hrozí ztráta království, se princezna Genevieve a její sestry musejí společně snažit, aby zachránily svého otce i celé království.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osmý film s Barbie (2006) – Barbie Mořská víla
 

V pokračování filmu Barbie Fairytopia putuje Elina do Mermaidie, aby zachránila svého přítele - mořského prince Nalu. Prince někdo unesl, když se pokoušel nalézt místo, na kterém rostou zvláštní plody. Jejich účinky by z Laverny udělaly nejmocnější bytost celé Fairytopie - dokonce mocnější než je samotná Enchantress! Teď je na Elině, aby tomu zamezila. Ale sama to nedokáže. Bude potřebovat pomoc tvrdohlavé mořské panny Nori. Ta ale cizákům nedůvěřuje a s Elinou nechce mít nic společného. Přesvědčit Nori není snadné, ale Elin čeká ještě mnoho jiných překážek. A k záchraně samotného Nalu bude možná muset obětovat i to nejdůležitější: její vlastní křídla. Podaří se jí to nebo Fairytopia padne jednou provždy do rukou Laverny?

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devatý film s Barbie (2007) – Barbie Kouzlo duhy
 

Připojte se k Barbie v roli Eliny,již potřetí! Tentokrát se Elina vydává do pohádkové školy v nádherném Křišťálovém paláci. Potkává se tady s dalšími malými učedníky, kteří se podobně jako ona připravují na každoroční přílet jara a učí nevykouzlit první duhu roku. Zlá Laverna jim to ale chce překazit a uvrhne Fairytopii na dlouhých deset let do kruté zimy. A tak se Elina se svými přáteli musí naučit spolupracovat, protože v jednotě je síla. Ale budou dost silní na to, aby Lavernu přemohli a přivedli duhu opravdu k životu?

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Desátý film s Barbie (2007) – Barbie z Ostrova
 

Když byla Rosella (Barbie) ještě malá dívka, ztroskotala na ostrově a naučila se tam povídat si a zpívat s rodinkou milých zvířátek: červenou pandou jménem Sagi, pávem Azulem a slůnětem Tikou. Ale pak jejich tropický ráj nalezl princ Antonio a Rosellu přepadla touha poznat pravdu o své minulosti. Proto se s princem vydává do jeho zámku. Společně se svými zvířecími kamarády zkoumá nástrahy civilizace a navíc odhaluje zlý plán na ovládnutí království! V tomto filmu je 9 zcela nových písní.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedenáctý film s Barbie (2008) – Barbie Motýlí víla
 

Vydejte se společně s Barbie do úplně nového světa, kterému vládnou motýlí víly! Mariposa je krásná motýlí víla, která ráda čte a sní o světě, jenž leží za branami jejího domova v zemi Flutterfield. Bezpečí Flutterfieldu střeží královnina kouzelná poblikávající světélka. Pak ale královnu otráví zlá víla Henna a světla jedno po druhém zhasínají. A tak musí statečná Mariposa a její přátelé vyrazit na cestu za hranice bezpečného města, aby společně nalezli protilátku, která by královnu zachránila.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dvanáctý film s Barbie (2008) – Barbie a Diamantový zámek
 

Barbie a Teresa nám vyprávějí pohádkový příběh dvou nejlepších kamarádek Liany a Alexy, které nadevše milují hudbu. Jejich obyčejné životy se ale rázem mění ve chvíli, kdy dostávají kouzelné zrcadlo a poznávají dívku, která je za zrcadlem uvězněna. Aby Liana s Alexou dokázaly svou novou kamarádku zachránit, musí se vydat na nebezpečnou cestu do skrytého diamantového zámku a jejich přátelství podstoupí těžkou zkoušku. Ale díky síle písniček a doprovodu dvou roztomilých štěňátek se dívky se všemi nástrahami společnými silami vypořádají.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Barbie

(Midnight, 25. 3. 2013 14:00)

Vždycky jsem o těhle filmech věděla, ale nikdy jsem jako malá žádný neviděla. Až jako starší, když jsem objevila že je možné vidět je online, tak jsem je začala sledovat. I když je to pro děti, proč by se patnáctiletý člověk nemohl občas odreagovat u pohádek a ještě tak pěkně udělaných? :)

Re: Barbie

(Míša, 27. 3. 2013 22:59)

Navíc, některé jsou i docela vtipné :D V těch novějších už se objevuje i dnešní novodobý humor a dvojsmysly ;) Nebo tam dvojsmysly byly vždy a já jsem je, vzhledem k věku, schopná rozlišit až teď? :D

Miluju barbie

(Courtney, 25. 1. 2011 15:46)

Uz od 2 let sleduju pravidelne vsechno s barbie a vsechny DVD znam na spamet srdecne zdravi vase 12leta milovnice barbie Courtney

Re: Miluju barbie

(sexyyy kocka, 15. 7. 2011 18:38)

delas si prdel je ti 12 jsi nejaka zaostala ne..?.. :DD :DD :P

Re: Re: Miluju barbie

(Míša, 12. 10. 2011 19:55)

Stále je ale méně zaostalá než někdo, kdo neumí ani napsat háčky a čárky nad písmeny a interpunkce mu taky nic neříká :-)

Re: Miluju barbie

(Míša, 12. 10. 2011 19:57)

Jsem ráda, že se ti filmy s Barbie líbí :-) Každý má své kouzlo a svým způsobem v každém najdeš ponaučení... A myslím si, že i graficky jsou to dobře udělané filmy a písničky mají krásně melodické... :-)